دانلود فیلم بی‌خداحافظی رضا صادقی


کارگردان بی‌خداحافظی: احمد امینی
بازیگران بی‌خداحافظی: رضا صادقی، محمدرضا فروتن، پگاه آهنگرانی، شقایق فراهانی، مژگان بیات، افشین هاشمی، پیام دهکردی، کوروش تهامی، همایون ارشادی، هومن برق نورد، پرویز سیرتی، مریم بوبانی، ترلان پروانه، مجید جعفری، احمد پورعظمتی، ضیاء شجاعی‌مهر
خلاصه داستان فیلم بی‌خداحافظی:
بی خداحافظی داستان سه جوان را روایت می کند که هر کدام برای رسیدن به هدفی از بندر عباس عازم تهران می شوند و ...
___________________________________________________________________________________
حاشیه نگاری  از فیلم بی‌خداحافظی :
- چند گزینه برای کارگردانی بی خداحافظی با موضوع زندگی رضا صادقی مطرح بودند اما نهایتا احمد امینی ساخت این فیلم را به عهده گرفت.
- احمد امینی که کارش را از نقد شروع کرده سازنده فیلم هایی چون این زن حرف نمی زند و چتری برای دو نفر است
- ظاهرا این فیلم به طور کامل داستان زندگی صادقی نیست و بخش هایی متناسب با فیلمنامه زیاد و کم شده
- رضا صادقی در آخرین کنسرتش در برج میلاد که محمد رضا فروتن و پیام دهکردی(همبازی هایش در فیلم) در آن حضور داشتند درباره این فیلم گفت: از من برای بازی در فیلمی دعوت شد و ما هم بازی کردیم و امیدورام بعدا خنده تان نگیرد اگر بازی من را دیدید! اما ابر و باد و مه خورشید و فلک در کار بودند که اتفاقی پیش بیاید و کسی را در کنار من قرار بدهند که حداقل بتوانم دو کلمه جلوی دوربین راحت حرف بزنم. یک دوست خیلی عزیز را معرفی کردند و هماهنگ شد که این دوست بسیار بزرگوار که به جرات –این حرف من نیست حرف یکی از اساتید خیلی خاص این مملکت هست – که در صحنه تئاتر این مملکت اگر پنج تا ستاره داشته باشیم این آدم قطعا اولیش هست. آمد و و همان روز اول من بهش گفتم : ببین ما که اینکاره نیستیم فقط بالا غیرتا یک کاری کن آبروی خودمون را نبریم. تنها کاری کرد به من هیچی از بازیگری نگفت. هیچی از بازی و صحنه و تولید و این حرف ها نزد. فقط با من رفاقت کرد. آن رفاقت برای من اینقدر عزیز بود که توانستم بفهمم آن لحظه ای که درش زندگی می کنم را راحت باشم و خودم باشم و آن دوست عزیزم کسی نبود جز پیام دهکردی. توی همین ماجراهای بودن و نبودن و بازی کردن و بازی نکردن و و و یک دوست خیلی عزیز تقریبا قدیمی داشتم که که به حکم تمام رویاهای قشنگی که از بازیش از کارهایش از فکرش از حضورش و از شخصیت هنریش داشتم تماس گرفتم باهاش که من می خواهم توی فیلم بازی کنم باید چیکار کنم؟ راهنمایی کن. حقیقتا فکر کردم بهم می گوید که نکن این کار را بیشتر از این آبروی خودت را نبر! اما دیدم این قدر با محبت و با یک انرژی خوب جمله قشنگی گفت که این یک یادگاری ویک تجربه است دیگر. و احساس کردم چقدر مثبت هست این نگاه همین اتفاق بدون اینکه هیچ نوع پیش زمینه و پس زمینه ای باشد باعث شد همین آدم در آن فیلم کنار من باشد به عنوان یک بزرگ تر که من بتوانم خبط و خطاهیم را پشت آن قایم کنم. با حسش ، با وجودش و با حضورش و چچقدر به من کمک کرد که بتوانم آنی باشم که خودمم.
___________________________________________________________________________________
ویدئو اختصاصی از فیلم بی‌خداحافظی با بازی رضا صادقی:

/ 3 نظر / 75 بازدید
ایمان

من یکی از طرفدارن رضا صادقی هستم و از تو به خاطر این پست خیلی ممنونم. حتماً سری هم به وبلاگ من بزن راستی اگر حاضر به تبادل لینک هستی بیا نظر بده تا لینکت کنم.

نیکی

نمیشه دانلود کرد[ناراحت]

nafis

man ba in film khatere kheyli khobi daram-bahash raftam sinama o didam vali hala on pisham nisto tanham gozashte[ناراحت]