دانلود آلبوم جدید احسان خواجه امیری عاشقانه ها

آلبوم جدید احسان خواجه امیری  عاشقانه ها 

دانلود آلبوم جدید احسان خواجه امیری عاشقانه ها

 

دانلود از این سایت

 این آلبوم که "عاشقانه‌ها" نام دارد، پخته ترین آلبوم بین مجموعه هایی است که تاکنون منتشر کرده ام." عاشقانه ها  احسان خواجه امیری " 5 ماه است که برای دریافت مجوز آلبوم عاشقانه‌ها به ارشاد فرستاده شده اما متاسفانه هنوز موفق به دریافت مجوز آن نشده‌ام. هیچ وقت تا به حال برای دریافت مجوز آلبوم این همه اذیت نشده بودم. احساس می کنم این روزها در شوراها اعمال سلیقه های شخصی می شود.

آلبوم جدید احسان خواجه امیری عاشقانه ها خیلی جذاب خواهد بود
خالق "یه خاطره از فردا" خاطر نشان کرد: بزرگترین مشکل این روزهای عرصه موسیقی این است که هر کس برای خودش سلیقه ای دارد. این به نوبه خود ایرادی نداردبلکه زمانی به آن ایراد وارد است که این سلیقه ها در کارهای دیگران نیز اعمال شود.

 احسان خواجه امیری تاکید کرد: متاسفانه به دلیل محدودیتهای به وجود آمده این روزها شاهد این هستیم که هنرمندان خوب به ارائه آثار خود به صورت غیر ثبت شده (که به اصطلاح امروز به غیر مجاز معروف است) تمایل دارند. این اتفاق به سمتی می رود که فقط کنترل ونظارت بر موسیقی از دست مسولان خارج می شود ولی موسیقی همچنان به حرکت خود ادامه داده و جریان دارد.
دانلود آلبوم جدید احسان خواجه امیری عاشقانه ها
گفتنی است خواجه امیری در  آلبوم عاشقانه‌ها با روزبه بمانی و علیرضا افکاری و هومن نامداری و ... همکاری کرده است.احسان خواجه امیری که هفته آینده روز شنبه در کشور نروژ به اجرای برنامه خواهد پرداخت بعداز بازگشت از این کشور مستقیما برای کمک به زلزله زدگان به آذربایجان سفر خواهد کرد.این خواننده در گفت و گو با سایت موسیقی ما در این باره اظهار داشت: بخشی ازدر آمد حاصله از کنسرت نروژ خود را برای کمک به هموطنان زلزله زده در نظر گرفته‌ و به آنان اختصاص خواهم داد.

احسان خواجه امیری افزود: فردای روزی که از سفر نروژ بازگردم، برای بازسازی ویرانه های حاصل از زلزله آذربایجان به این استان سفر خواهم کرد تا شخصا کمک حال دوستان غمدیده ام باشم. متاسفم که در چنین شرایطی کارخاصی از دستم بر نمی آید و در واقع این تنها کاری است که می توانم انجام بدهم.

 


منبع : اختصاصی سایت سانجا موزیک

/ 2 نظر / 298 بازدید

عالی تر ازهمیشه هیچ ترکی قابل ردکردن نیست

Sexi

ریدم تو سایتت پس لینکش کو [نیشخند]