نماینده سابق مصر به آرمیتا و علیرضا فرزندان شهیدان رضایی نژاد و احمدی روشن

  1. نماینده سابق مصر در آژانس بین المللی انرژی اتمی ضمن همدردی با خانواده های شهدای ترور هسته ای به آرمیتا و علیرضا فرزندان شهیدان رضایی نژاد و احمدی روشن شاخه گل هدیه کرد.
  2. «یسری ابوشادی» نماینده سابق مصر در آژانس بین المللی انرژی اتمی در نشست خبری خانواده های شهدای ترور هسته ای که در حاشیه نشست وزرای خارجه شانزدهمین اجلاس سران جنبش عدم تعهد برگزار شد، طی سخنانی ضمن تسلیت به خانواده های شهدای ترور هسته ای، این جنایات را محکوم کرد.
  3. وی تأکید کرد که ایران باید این گونه اقدامات را از طریق دادگاه های بین المللی رسیدگی کند.
  4. ابوشادی با تأکید بر محکومیت این گونه جنایات توسط همه کشورها، تصریح کرد: باید با تروریسم در هر جا مقابله شود.
  5. نماینده سابق مصر در آژانس با بیان اینکه من خود سه ماهه بودم که پدرم را در جنگ با اسرائیل از دست دادم، خطاب به همسران و مادران شهدای هسته ای گفت: شما قوی هستید و می توانید این درد را تحمل کنید و به فرزندانتان دلگرمی بدهید و آنها باید بدانند چه کسانی مسبب این جنایات بودند.
  6. وی به آرمیتا و علیرضا فرزندان شهدا رضایی نژاد و احمدی روشن شاخه گل هدیه داد.
  7. آرمیتا نیز به دو زبان انگلیسی و فارسی گفت: ما زنده ایم و پای خون پدرانمان ایستاده ایم.
  8. همسر شهید رضایی نژاد نیز در این باره گفت: ما تروریسم را محکوم می کنیم و فرزندان ما آگاه هستند و بسیاری از جمله دختر من آرمیتا شاهد ترور پدرانشان بوده اند. پدر آنها بی گناه و تنها به این دلیل که در خدمت کشورشان بودند، ترور شدند.
  9. همسر شهید احمدی روشن نیز گفت: از تمامی نمایندگان کشورهایی که در این اجلاس شرکت کرده اند می خواهم به مبارزه خود با تروریسم ادامه دهند.
/ 0 نظر / 23 بازدید