موزیک ما,دانلود آهنگ جدید,دانلود موزیک جدید

دانلود موزیک جدید

بنیامین بهادری 91
نویسنده : دوست دارم - ساعت ٩:۳٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٢/٢٦
 
 عکس های سعید عبداللهی از گردهمایی اهالی ادب و موسیقی به بهانه انتشار کتاب «تنها شدم وای» فرید احمدی
بنیامین بهادری: ترانه های فرید حال آدم را خوب می کند

 

موسیقی ما - نداسیجانی: بنیامین بهادری،خواننده پرطرفدارموسیقی پاپ جمعه 22 اردیبهشت ماه 91 به بهانه کتاب «تنها شدم وای» فرید احمدی ترانه سرای آلبوم هایی که تا به امروز از بنیامین منتشرشده در نمایشگاه کتاب، به میان مخاطبانش آمد تا بار دیگر مثلث طلایی موسیقی پاپ در کنارفرید احمدی،نیما وارسته و بنیامین بهادری تشکیل شود. 

طبق برنامه اعلام شده قرار بود بنیامین بهادری ساعت 16 در نمایشگاه کتاب حضورداشته باشد اما به دلیل ترافیک مسیرهای منتهی به مصلای امام خمینی(ره)،محل برگزاری نمایشگاه کتاب تهران، بنیامین بهادری به همراه محسن رجب پور مدیر برنامه این خواننده باکمی تاخیر در نمایشگاه حضور یافتند. 

حضور بنیامین درنمایشگاه کتاب سبب شد ازدحام کثیری از مردم و دوستداران این خواننده بتوانند بار دیگر خواننده مورد علاقه و دوست داشتنی خود را از نزدیک دیدار کنند. اما به دلیل استقبال گرم مردم از هنرمند مردمی خود، بنیامین بهادری نتوانست در انتشارات شورآفرین که ناشر کتاب «تنها شدم وای» فرید احمدی (راهرو 20 شبستان نمایشگاه) است حضور یابد و ازمحوطه نمایشگاه خارج شد. 


 1. علاوه بر این برنامه، مراسم دیگری به بهانه کتاب«تنها شدم وای» با حضور اهالی ادب و هنر در کافه کا (خیابان کریمخان) تشکیل شد. 

  در این جمع دوستانه و صمیمی استادعبدالجبار کاکایی(شاعروترانه سرا)،مجید بهرامی(بازیگرتئاتر)،شاهین آرین(خواننده)،حمید عسگری(خواننده)،نیما وارسته(تنظیم کننده آهنگ)،محسن رجب پور(مدیربرنامه بنیامین بهادری)،نظام الدین کیایی(صدابردارسینما)،علیرضا میرآقا(نوازنده)،مستانه مهاجر(تدوین گرسینما)،آلن بارسخیان(نوازنده)،استیوآوانسیان(نوازنده)،مژگان ضحاکی(شاعر)،مرتضی نجاتی(شاعر)،رضا حیرانی(شاعر)پانته آ پناهی(بازیگر)،آزاده معیری فر(بازیگر)،علی پاکدامن(موزیسین و تهیه کننده آلبوم ماه مهربون بنیامین)،علیرضا فرید(کارگردان)،بابک خوشجان(مدیربرنامه ایران درودی)،آرش نصیری(سردبیر)الهام جعفرنژاد(بازیگر) به همراهی جمعی دیگر از نزدیکان و دوستان بنیامین بهادری به میزبانی فرید احمدی حضور داشتند. 

  به گزارش خبرنگار سایت موسیقی ما یکی از لحظه های زیبا وبه یاد ماندنی این مراسم اولین دیدارمجید بهرامی و بنیامین بهادری بود که لحظات شیرینی را برای همگان رقم زد. 

  مجید بهرامی که پس ازگذراندن دوران درمان به تازگی به ایران بازگشته بود بسیار مشتاق بود تا از نزدیک با خوانندگانی که به گفته خودش ناجی زندگی او بودند دیدار داشته باشد. 

  این هنرمند درباره اولین دیدار خود گفت:امروز بار اول است که بنیامین را می بینم و خیلی هیجان دارم. 

  وی افزود:این دیداربیشترشبیه یک فیلم است. کسی که جانت را نجات داده، می خواهی از نزدیک ببینی. 

  به گزارش موسیقی ما در ادامه برنامه پس از خوش وبش و پذیرایی از اهالی هنر در این جمع صمیمی و دوستانه استاد عبدالجبار کاکایی درمورد کتاب«تنها شدم وای» و شخصیت فرید احمدی گفت: به سید فرید به خاطر چاپ این مجموعه شعرتبریک می گویم. 

  وی افزود:من این کتاب را چندین بارمطالعه کرده ام وخوشبختانه همان ذهنیتی که از سید فرید داشته ام در حال به کمال رسیدن است. 

  این شاعر اظهار داشت:فرید احمدی در آثارش به نوعی از واقع گرایی فاصله می گیرد و به سمت ایده گرایی می رود و به نوعی می توان گفت پیرو مکتب رومانتیزم است. 

  وی ادامه داد: اگر مکاتب فلسفی غرب را به آثار شاعران و ترانه سرایان داخل نسبت بدهیم، ظهورادبیات دهه 60 به سبب پشتوانه نظری و عرفانی که دارد علی رغم قرار گرفتن در متن جامعه به نگاهی ماورایی و غیر واقعی به جهان متمایل است. 

  استاد کاکایی تصریح کرد: فرید احمدی شعرش با همین دوره شروع شد و مدتی هم در همین حوزه با موضوعات مذهبی قلم زد و همین سکوی ورودی برای فرید احمدی به آثار جدیدش شد. 

  وی گفت: فرید احمدی وقتی به جامعه نگاه انداخت، تجربه های فردی خودش را به نگاه جمعی ترجیح داد. 

  این شاعر افزود: موضوع دیگری که در این کتاب وجود دارد متنوع بودن قالب ها و سهل و ممتنع بودن آثار فرید احمدی است. یعنی این ترانه ها به شدت به سمت ساده گرایی میل دارد. اما این ساده گرایی لبه تیغ است.این لبه تیغ به معنای ابتذال و پیش پا افتاده گویی تا فاخر اندیشی است . 

  استاد کاکایی در پایان تصریح کرد:امیدوارم فرید احمدی در آینده و در ادامه این مسیر،بهترین استفاده و فرصت را از شعرهایش داشته باشد. 

  رضا حیرانی و مرتضی نجاتی، شاعر و منتقدان ادبیات نیز در این مراسم نظرات خود را در مورد شعر و شخصیت فرید احمدی بیان کردند. 

  محسن رجب پور،مدیر برنامه بنیامین بهادری و گروه آریان نیز در این مراسم گفت:فریدیک دونه است و علت یک دونه بودنش را همکارانش بیان کردند. 

  وی افزود:بسیارخوشحال هستم که در این مراسم شرکت دارم، چون من با بخشی زیادی از این ترانه ها زندگی کرده ام،خاطره دارم و در واقع حرفهای خودم است. 

  رجب پور ادامه داد:از فرید احمدی تشکر می کنم و خوشحالم کسانی مثل فرید هستند که موشکافانه در ادبیات ما کار می کنند و نسل ما را بی هدف نمی گذارند. 

  بنیامین بهادری نیز در این جمع دوستانه و صمیمی گفت:به نظر من همه آثار فرید، پاپ و مردمی است. حتی آثاری که بصورت شعرسپید وغزل هستند. 

  وی افزود:این ترانه ها خیلی صمیمی است وبه گفته خیلی از کسانی که با آثار فرید احمدی آشنایی دارند ترانه های او حال آدم را خوب می کند . 

  بهادری ادامه داد: خوشحالم که دوستان عزیزی آثار فرید را مطالعه کرده اند و در مورد این حرف زدند چون هر کار شاخصی که مردم پذیرفتند و عمومی شد می توانیم نقدهای آن راهم بشنویم. 

  این خواننده گفت:برای آلبوم سومم دعا کنید.این آلبوم در شرایط سختی قرار دارد. 

  وی افزود:آلبوم در مراحل اخذ مجوز است اما دو قطعه دیگر در این فرصت تقریبا یکماه که در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است به آن اضافه شده و این دو قطعه ممکن است سرنوشت این آلبوم را تغییردهد.   
       

   
       

   
       

   
       

   
       

   
       

   
       

   
       

   
       

     
       
   

 
 

دانلود آهنگ جدید مهدی مقدم ویتامین 3

دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین شوخی

دانلود آلبوم جدید رحیم شهریاری سنه گوره

دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی دوست داشتم

دانلود آلبوم جدیدمحسن چاوشی پاروی بی قایق

 Musics Download New
 
MusicsDownloadNew.ir| feed musicsdownloadnew.ir| sitemap musicsdownloadnew.ir