موزیک ما,دانلود آهنگ جدید,دانلود موزیک جدید

دانلود موزیک جدید

آیا علی لهراسبی ممنوع الکار شد؟
نویسنده : دوست دارم - ساعت ۸:٢٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۱٢/۱٢
 
 پس از انتشار خبر همکاری با «شادمهر» در آلبوم تصمیم
آیا علی لهراسبی ممنوع الکار شد؟


موسیقی ما – بهمن بابازاده: مدت زمان زیادی از انتشار آلبوم جدید علی لهراسبی نمی‌گذرد و پس از موفقیت خوبی که نصیب این آلبوم در بازار موسیقی کشور شد، قابل پیش بینی بود که کنسرت‌های آخر سال این خواننده با اقبال عمومی مواجه شود و استقبال خوبی از آن‌ها به عمل آید.


انتظار‌ها برای اعلام تاریخ برگزاری این کنسرت (که معمولا طبق یک عادت سالیانه اواخر هر سال برگزار می‌شد) سر انجامی پیدا نکرد تا اینکه زمزمه‌هایی مبنی بر وجود برخی مشکلات در پرونده این خواننده شنیده شد و پرس و جو‌ها بالاخره به این نتیجه رسید که این خواننده به دلیل همکاری با «شادمهر» (خواننده و موزیسین آن ور آبی)، تا اطلاع ثانوی ممنوع الکار شده است.

اصل خبر از قول یکی از تهیه کننده‌ها و کنسرت‌گذاران عرصه پاپ منتشر شد که در آن ذکر شده که وقتی برای اقدام به اخذ مجوز کنسرت آخر سال این خواننده اقدام کرده با مهر ممنوع الکار شدن خواننده‌اش رو به رو شده است. بصیرت نیا در این باره می‌گوید: «خبر صحت دارد و شایعه همکاری با شادمهر باعث این اتفاق شده است. راجع به مدت زمانی که این اتفاق و این حکم پابرجاست هم هیچ جواب درستی نگرفتیم و فعلا ایشان نمی‌توانند اجرای زنده داشته باشند.»

  • حکمی در کار است؟

ممنوع الکار شدن هنرمندان عرصه موسیقی در ایران معمولا هیچ حکم یا ابلاغیه‌ای را شامل نمی‌شود و هر خواننده‌ای که از سوی مراجع ذیصلاح، مرتکب اشتباهی می‌شود، در سکوت کامل و با مراودات و نامه نگاری‌های داخلی، از اجرای زنده و انتشار آلبوم منع می‌شود. نظیر این اتفاقات زمانی ست که ویدئوی خواننده‌ای از شبکه‌های ماهواره‌ای پخش شود. همین باعث می‌شود که این خواننده به صورت اتوماتیک بین سه ماه تا دو سال از تمام فعالیت‌های رسمی و قانونی در داخل کشور منع شود بدون اینکه حکمی دریافت کرده باشد. استفاده از بیلبوردهای تبلیغاتی نیز از دیگر ماجراهایی ست که به مممنوع الکار شدن ختم می‌شود، نظیر اتفاقی که چند ماه پیش برای روزبه نعمت اللهی افتاد و او به دلیل تبلیغات شهری برای کنسرت سعد آباد‌اش، مدتی ممنوع الکار شد. یا صحبت‌های پر سر و صدای سیروس الوند که سرانجامی جز ممنوع الکاری فرمان فتحعلیان نداشت.

  • سکوت

از مسئولین دفتر موسیقی وزارت ارشاد نیز‌‌ همان طور که پیش بینی می‌شد کسی حاضر به اظهار نظر در این باره نشد تا علامت سوال‌ها نسبت به شایعه بیشتر و بیشتر شود. عده‌ای از مسئولین این دفتر هم با اظهار بی‌اطلاعی از این خبر اعلام کردند که این تصمیم ربطی به دفتر موسیقی ندارد و شاید از سوی نهادهای دیگری گرفته و ابلاغ و اجرایی شده است.

  • لهراسبی: فعلا نظری ندارم!

پی گیری‌های خبرنگار ما از خود این خواننده هم به نتیجه درستی ختم نشد و با توجه به تبعاتی که هر نوع اظهار نظری در این مورد برای لهراسبی می‌توانست در پی داشته باشد، او سکوت را در این باره ترجیه داد و فقط به گفتن چند جمله در این باره اکتفا کرد: «فعلا نظری ندارم. چیزی به من ابلاغ نشده ولی قطعا کنسرت‌هایم تا آخر سال لغو شده است!».


 
 

دانلود آهنگ جدید مهدی مقدم ویتامین 3

دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین شوخی

دانلود آلبوم جدید رحیم شهریاری سنه گوره

دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی دوست داشتم

دانلود آلبوم جدیدمحسن چاوشی پاروی بی قایق

 Musics Download New
 
MusicsDownloadNew.ir| feed musicsdownloadnew.ir| sitemap musicsdownloadnew.ir