موزیک ما,دانلود آهنگ جدید,دانلود موزیک جدید

دانلود موزیک جدید

آهنگ جدید محمد اصفهانی بانگ عمر
نویسنده : دوست دارم - ساعت ٧:٢٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٥/٢٩
 
 آهنگ جدید  محمد اصفهانی  بانگ عمر 
 
 ترانه : معین کرمانشاهی ، آهنگ : محمدرضا بیگلری 
 
آهنگ جدید محمد اصفهانی بانگ عمر

 


 
 
آهنگ جدید روزبه نعمت اللهی صبوری
نویسنده : دوست دارم - ساعت ٦:٤٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٥/٢۸
 

آهنگ جدید روزبه نعمت اللهی  صبوری

روزبه نعمت الهی


 
 
دانلود آلبوم جدید احسان خواجه امیری عاشقانه ها
نویسنده : دوست دارم - ساعت ٦:۳٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٥/٢۸
 

آلبوم جدید احسان خواجه امیری  عاشقانه ها 

دانلود آلبوم جدید احسان خواجه امیری عاشقانه ها

 

دانلود از این سایت

 این آلبوم که "عاشقانه‌ها" نام دارد، پخته ترین آلبوم بین مجموعه هایی است که تاکنون منتشر کرده ام." عاشقانه ها  احسان خواجه امیری " 5 ماه است که برای دریافت مجوز آلبوم عاشقانه‌ها به ارشاد فرستاده شده اما متاسفانه هنوز موفق به دریافت مجوز آن نشده‌ام. هیچ وقت تا به حال برای دریافت مجوز آلبوم این همه اذیت نشده بودم. احساس می کنم این روزها در شوراها اعمال سلیقه های شخصی می شود.

آلبوم جدید احسان خواجه امیری عاشقانه ها خیلی جذاب خواهد بود
خالق "یه خاطره از فردا" خاطر نشان کرد: بزرگترین مشکل این روزهای عرصه موسیقی این است که هر کس برای خودش سلیقه ای دارد. این به نوبه خود ایرادی نداردبلکه زمانی به آن ایراد وارد است که این سلیقه ها در کارهای دیگران نیز اعمال شود.

 احسان خواجه امیری تاکید کرد: متاسفانه به دلیل محدودیتهای به وجود آمده این روزها شاهد این هستیم که هنرمندان خوب به ارائه آثار خود به صورت غیر ثبت شده (که به اصطلاح امروز به غیر مجاز معروف است) تمایل دارند. این اتفاق به سمتی می رود که فقط کنترل ونظارت بر موسیقی از دست مسولان خارج می شود ولی موسیقی همچنان به حرکت خود ادامه داده و جریان دارد.
دانلود آلبوم جدید احسان خواجه امیری عاشقانه ها
گفتنی است خواجه امیری در  آلبوم عاشقانه‌ها با روزبه بمانی و علیرضا افکاری و هومن نامداری و ... همکاری کرده است.احسان خواجه امیری که هفته آینده روز شنبه در کشور نروژ به اجرای برنامه خواهد پرداخت بعداز بازگشت از این کشور مستقیما برای کمک به زلزله زدگان به آذربایجان سفر خواهد کرد.این خواننده در گفت و گو با سایت موسیقی ما در این باره اظهار داشت: بخشی ازدر آمد حاصله از کنسرت نروژ خود را برای کمک به هموطنان زلزله زده در نظر گرفته‌ و به آنان اختصاص خواهم داد.

احسان خواجه امیری افزود: فردای روزی که از سفر نروژ بازگردم، برای بازسازی ویرانه های حاصل از زلزله آذربایجان به این استان سفر خواهم کرد تا شخصا کمک حال دوستان غمدیده ام باشم. متاسفم که در چنین شرایطی کارخاصی از دستم بر نمی آید و در واقع این تنها کاری است که می توانم انجام بدهم.

 


منبع : اختصاصی سایت سانجا موزیک


 
 
دانلود فیلم بی‌خداحافظی رضا صادقی
نویسنده : دوست دارم - ساعت ٩:٤٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٥/٢٧
 


کارگردان بی‌خداحافظی: احمد امینی
بازیگران بی‌خداحافظی: رضا صادقی، محمدرضا فروتن، پگاه آهنگرانی، شقایق فراهانی، مژگان بیات، افشین هاشمی، پیام دهکردی، کوروش تهامی، همایون ارشادی، هومن برق نورد، پرویز سیرتی، مریم بوبانی، ترلان پروانه، مجید جعفری، احمد پورعظمتی، ضیاء شجاعی‌مهر
خلاصه داستان فیلم بی‌خداحافظی:
بی خداحافظی داستان سه جوان را روایت می کند که هر کدام برای رسیدن به هدفی از بندر عباس عازم تهران می شوند و ...
___________________________________________________________________________________
حاشیه نگاری  از فیلم بی‌خداحافظی :
- چند گزینه برای کارگردانی بی خداحافظی با موضوع زندگی رضا صادقی مطرح بودند اما نهایتا احمد امینی ساخت این فیلم را به عهده گرفت.
- احمد امینی که کارش را از نقد شروع کرده سازنده فیلم هایی چون این زن حرف نمی زند و چتری برای دو نفر است
- ظاهرا این فیلم به طور کامل داستان زندگی صادقی نیست و بخش هایی متناسب با فیلمنامه زیاد و کم شده
- رضا صادقی در آخرین کنسرتش در برج میلاد که محمد رضا فروتن و پیام دهکردی(همبازی هایش در فیلم) در آن حضور داشتند درباره این فیلم گفت: از من برای بازی در فیلمی دعوت شد و ما هم بازی کردیم و امیدورام بعدا خنده تان نگیرد اگر بازی من را دیدید! اما ابر و باد و مه خورشید و فلک در کار بودند که اتفاقی پیش بیاید و کسی را در کنار من قرار بدهند که حداقل بتوانم دو کلمه جلوی دوربین راحت حرف بزنم. یک دوست خیلی عزیز را معرفی کردند و هماهنگ شد که این دوست بسیار بزرگوار که به جرات –این حرف من نیست حرف یکی از اساتید خیلی خاص این مملکت هست – که در صحنه تئاتر این مملکت اگر پنج تا ستاره داشته باشیم این آدم قطعا اولیش هست. آمد و و همان روز اول من بهش گفتم : ببین ما که اینکاره نیستیم فقط بالا غیرتا یک کاری کن آبروی خودمون را نبریم. تنها کاری کرد به من هیچی از بازیگری نگفت. هیچی از بازی و صحنه و تولید و این حرف ها نزد. فقط با من رفاقت کرد. آن رفاقت برای من اینقدر عزیز بود که توانستم بفهمم آن لحظه ای که درش زندگی می کنم را راحت باشم و خودم باشم و آن دوست عزیزم کسی نبود جز پیام دهکردی. توی همین ماجراهای بودن و نبودن و بازی کردن و بازی نکردن و و و یک دوست خیلی عزیز تقریبا قدیمی داشتم که که به حکم تمام رویاهای قشنگی که از بازیش از کارهایش از فکرش از حضورش و از شخصیت هنریش داشتم تماس گرفتم باهاش که من می خواهم توی فیلم بازی کنم باید چیکار کنم؟ راهنمایی کن. حقیقتا فکر کردم بهم می گوید که نکن این کار را بیشتر از این آبروی خودت را نبر! اما دیدم این قدر با محبت و با یک انرژی خوب جمله قشنگی گفت که این یک یادگاری ویک تجربه است دیگر. و احساس کردم چقدر مثبت هست این نگاه همین اتفاق بدون اینکه هیچ نوع پیش زمینه و پس زمینه ای باشد باعث شد همین آدم در آن فیلم کنار من باشد به عنوان یک بزرگ تر که من بتوانم خبط و خطاهیم را پشت آن قایم کنم. با حسش ، با وجودش و با حضورش و چچقدر به من کمک کرد که بتوانم آنی باشم که خودمم.
___________________________________________________________________________________
ویدئو اختصاصی از فیلم بی‌خداحافظی با بازی رضا صادقی:


 
 
دانلود آلبوم جدید حمید عسکری سرنوشت
نویسنده : دوست دارم - ساعت ٩:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٥/٢٧
 

دانلود آلبوم جدید حمید عسکری با نام سرنوشت .........حمید عسگری سرنوشت اعلان کرد....

حمید عسکری سرنوشت

 

حمید عسکری خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ کشورمان این روزها درگیر آلبوم جدیدش است که سرانجام عنوان «سرنوشت» را برای آن انتخاب کرده است. عسگری پیش‌تر نیز گفته بود که آلبوم جدیدش کمای 4 نام نخواهد گرفت و از هوادارانش خواسته بود اسم آلبوم جدید را آنها انتخاب کنند. عسکری در این باره به خبرنگار سایت موسیقی ما گفت: «اسم سرنوشت را انتخاب کردیم چون به فضای کاری ما می‌خورد و خود من هم این عنوان را خیلی دوست داشتم. به دوست عزیزی که این اسم را انتخاب کرده بود نیز ایمیل زدم و از او تشکر کردم و نهایتا عنوان آلبوم جدید من به زودی روانه بازار خواهد شد سرنوشت است.»
 
وی درباره همکارانش در تهیه این آلبوم گفت: «ترانه‌های قطعات این آلبوم را خودم سروده‌ام و در بخش تنظیم نیز نیما وارسته و شهاب اکبری قطعات را تنظیم کرده‌اند. این آلبوم مثل آلبوم‌های قبلی 9 قطعه دارد که البته ممکن است یک قطعه دیگر هم اضافه شود.»

عسگری درباره تاریخ انتشار آلبوم سرنوشت هم توضیح داد: «اگر اتفاق خاصی رخ ندهد و همه چیز طبق برنامه پیش برود این آلبوم را اوایل پائیز روانه بازار خواهیم کرد.»

قرار است حمید عسکری تابستان امسال نیز کنسرت‌هایی را در شهر‌های مختلف برگزار کند که جزئیات بیشتر آنها را در روزهای آینده در موسیقی ما بخوانید
سرنوشت حمید عسکری

 
 
دانلود آلبوم جدید علی اصحابی کادو
نویسنده : دوست دارم - ساعت ٩:٠٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٥/٢٧
 

دانلود آلبوم جدید علی اصحابی کادو

علی اصحابی به هوادارنش « کادو» می‌دهد..به گفته علی اصحابی......کادو نام ....

علی اصحابی کادو

 

سانجا موزیک- مینا آتشی: کار ساخت ۶ قطعه از جدید‌ترین البوم علی اصحابی با همکاری چهره‌های بر‌تر موسیقی پاپ به پایان رسیده است. 

وی در این رابطه به خبرنگار موسیقی ما اعلام کرد: «تا این لحظه ۶ تراک را با همکاری افرادی چون عبدالجبار کاکایی، کوشان حداد، مهدیه عرب، بهنام حکیم، اشکان جوینده، امیر حیدری، الیاس شیرزاد، هادی اصحابی و روزبه بمانی انجام دادیم و به احتمال قوی نام آنرا «کادو» گذاشته تا هدیه‌ای باشد برای طرفدارانی که تا امروز صادقانه با من همراه بوده‌اند.» 

وی در ادامه اضافه کرد: «همچنین به سفارش دفتر موسیقی یک قطعه با همکاری امیر حیدری آماده کردیم که روز ۳ خرداد ماه از تمامی شبکه‌های صداو سیمای ایران به مناسبت روز «آزادی خرمشهر» پخش خواهد شد و لازم به ذکر است که ۲ کار هم به سفارش «ایرانسل» با همکاری شرکت پخش «آوای مهر میهن» آماده کرده‌ایم.»

 
 
آلبوم جدید مرتضی پاشایی یکی هست
نویسنده : دوست دارم - ساعت ۸:٥٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٥/٢٧
 

آلبوم جدید  مرتضی پاشایی  یکی هست

 مرتضی پاشایی  یکی هست

 

 
 
آلبوم جدید یکی هست چه خبر؟ کی بالاخره قرار است منتشر شود؟
بعد از ماه مبارک تبلیغات ما شروع می‌شود. به هر حال به نظرم یکی دو هفته پس از این ماه، کار تکثیر کارخانه‌ای آلبوم یکی هست مرتضی پاشایی شروع می‌شود و دیگر با صلاحدید شرکت، آلبوم  مرتضی پاشایی یکی هست در بازار پخش می‌شود. شرکت ققنوس صاحب امتیاز کار است و موسسه «تصویر دنیای هنر» هم آن را در بازار پخش خواهد کرد. همه کارهای هماهنگی را هم دوست خوبم «مهدی کرد» انجام داده‌اند. 
 
تیم کاری آلبوم را هم معرفی می‌کنید؟
تنظیم‌ها را که میلاد ترابی و خودم انجام داده‌ایم با همراهی بچه‌های گروه «پازل باند». ملودی‌ها را هم خودم ساخته‌ام و البته میلاد هم در این آلبوم ملودی دارد. ترانه‌های این آلبوم هم عمدتا توسط مهرزاد امیرخانی سروده شده و علی بحرینی هم با یک کار در این آلبوم حضور دارند. 
 
دوست دارم برای اولین بار از اسم آلبومت امروز پرده برداری کنیم. موافقی؟
بله آلبومم را به خاطر لطفی که مردم به قطعه «یکی هست» داشتند و توجه‌شان به آن باعث گل کردن‌اش شد، به این نام گذاشته‌ایم. دوازده تراک دارد که به جز تراک «یکی هست» هر یازده کار دیگر آثار جدیدند. 
 
آلبوم خاصی این روز‌ها در بازار هست که توجه‌ات را به خودش جلب کرده باشد؟
این جمله‌ها را فقط از دید یک مخاطب موسیقی می‌گویم نه یک خواننده ولی واقعا این طور نیست و آلبومی در بازار وجود ندارد که من از ان لذت ببرم و دنبالش بروم. 
 
دوست دارم الان که آلبومت هنوز منتشر نشده، درباره‌اش اعتراف کنی. از کم کاری‌ها یا احیانا کاستی‌هایش.
روی آلبوم وقت و انرژ‍ی زیادی گذاشته‌ام. فکر می‌کنم از آثار قبلی‌ام خیلی بهتر شده. این حرف را خیلی‌ها هم که پیگیر کار‌هایم بوده‌اند، گفته‌اند. تمام تلاشم این بوده که بهترین کارم را بیرون بدهم. واقعا کم کاری‌ای وجود نداشته. 
 
برنامه ریزی‌ات برای کنسرت در تهران برای چه زمانی است؟
ما قرار است مهر ماه در تهران روی سن برویم ولی خودم همیشه در برابر این سوال لفظ «اوایل پائیز» را استفاده می‌کنم که اگر تاریخمان عقب و جلو شد بدقول نشده باشم. «پیمان عیسی‌زاده» هم ارکستر من را رهبری خواهد کرد. 
مرتضی پاشایی در روزهایی که ناصر حجازی از بین ما رفته بود، با انتشار یک قطعه به شدت مورد توجه قرار گرفت و با موقعیت‌شناسی خوبی که از خود نشان داد خیلی زود توانست محبوبیت قابل توجهی را بین دوستداران موسیقی از آن خود کند. خیلی‌ها در ابتدای انتشار قطعات این خواننده او را با محسن یگانه اشتباه گرفته بودند. ولی به مرور و با انتشار تصاویری از این خواننده، مرتضی پاشایی به عنوان جوان خوش صدا و با استعداد توانست به شهرت برسد. همه این اتفاقات دست به دست هم داد تا او با امضای قراداد با یکی از شرکت‌های فرهنگی هنری، پیش زمینه انتشار رسمی آثارش را فراهم آورد. این خواننده که خیلی کم حاضر به گفتگو با رسانه‌ها می‌شود، در گفتگو با ما برای اولین بار جزئیات آلبوم نخستش را منتشر کرد و از انتشار آن در یک ماه آینده خبر داد. 
 
جدید‌ترین متهم پیروی از موج «شادمهریسم» در ایران تو هستی و این روزهای قبل از انتشار آلبوم‌ات صحبت‌هایی که در مورد محسن یگانه و رامین بی‌باک می‌شد، درباره تو زده می‌شود. از خودت در برابر این اتهام چطور دفاع می‌کنی؟
ببین موسیقی شادمهری قعطا در کار بسیاری از هنرمندانی که حتی جنس صدایشان شبیه شادمهر هم نبوده تاثیر زیادی داشته و دارد. کلا تاثیر گذاری موسیقی شادمهر بر کلیت موسیقی ایران را نمی‌شود کتمان کرد ولی در این بین خیلی‌ها بودند که به شادمهر نزدیک و نزدیک‌تر شدند و حتی مقلد او لقب گرفتند و دسته‌ای هم بودند که از این نوع موسیقی تاثیر پذیری داشتند و سراغ سبک و سیاق خودشان رفتند. ولی من از آن دسته‌ای بودم که قطعا تاثیر پذیری از این سبک داشته‌ام و شادمهر حضوری پررنگ در ناخودآگاه ذهن من داشته ولی خوب از یک جا به بعد استایل و سبک خودم را بالاخره پیدا کردم و دیگر از این فضا فاصله گرفتم. 
 
از پیروان این سبک چطور؟ تاثیر پذیری خاصی از آن‌ها نداشتی؟ از محسن یگانه یا رامین بی‌باک؟
نه به هیچ وجه. هر کسی تا جایی سعی می‌کند سمت سبک یا فردی برود. از یک جا به بعد کاملا باید خودش باشد و آثارش امضا و مهر خودش را یدک بکشد. 
 
 ولی جایی گفته بودی که کارهای محسن یگانه را دوست داری.
طبعیتا آثار محسن را دوست دارم. به هر حال قطعا آن‌ها قابلیت‌هایی را داشته‌اند که حالا مردم دوستشان دارند. ولی خوب، من هیچ تاثیری از آن‌ها در کار‌هایم نداشته و ندارم. 
 
اوج آرزوهای مرتضی پاشایی کجاست؟
همیشه به این فکر می‌کنم که آثارم جوری باشد که حتی کسانی که کلام‌ام را نمی‌فهمند و هر جای دنیا زندگی می‌کنند بتوانند با موسیقی من ارتباط برقرار کنند. یا بهتر است اینگونه بگویم که دوست دارم با زبان موسیقی‌ام با همه ارتباط برقرار کنم. 
 
خیلی‌ها معتقدند تو همه قابلیت‌های پدیده شدن در بازار موسیقی کشور را داری. خودت نظرت چیست؟ بازار موسیقی باید منتظر پدیده‌ای جدید بعد از شهرام شکوهی باشد؟
ببین مشهور شدن با محبوب شدن فرق دارد. محبوبیت و ماندگار شدن برای من خیلی مهم است و برای آن و رسیدن به آن تلاش می‌کنم. اجازه بدهید در این مورد مردم اظهار نظر کنند نه من.

 
 
آهنگ جدید غمگین ایمان حجری قصه ی شکستن
نویسنده : دوست دارم - ساعت ٧:٢٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٥/٢٧
 
آهنگ جدید غمگین  ایمان حجری  قصه ی شکستن 
 
 تنظیم این آهنگ جدید : دی جی سروش اس جی ترک 
 
آهنگ جدید  ایمان حجری  قصه ی شکستن

 
 
آهنگ جدید شاد حمید ناظریان تک و تنهایی
نویسنده : دوست دارم - ساعت ٧:٢٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٥/٢٧
 
آهنگ جدید  شاد حمید ناظریان  تک و تنهایی 
 
 تنظیم : دی جی سروش اس جی ترک 
 
حمید ناظریان  تک و تنهایی

 
 
مجسن چاووشی و سینا حجازی و حسین صفا و ایمان قیاصی به نام ماهی سیاه کوچولو
نویسنده : دوست دارم - ساعت ٧:٠٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٥/٢٧
 
دانلود آهنگ جدید  مجسن چاووشی و سینا حجازی و حسین صفا و ایمان قیاصی به نام ماهی سیاه کوچولو 
 
( آهنگساز : محسن چاوشی / تنظیم کننده : امیر جمالفرد / ترانه سرا : حسین صفا )
 ( دکلمه : صدرالدین حجازی / آوای سنتی و دیوان : محمد جاسمی : میکس و مسترینگ : 103 رکورد )
 
مجسن چاووشی ماهی سیاه کوچولو

 
 
ناصر عبداللهی رخصت
نویسنده : دوست دارم - ساعت ٩:۳۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٥/۱٩
 

آلبوم جدید و جذاب  رخصت   ناصر عبداللهی  

 

 ناصر عبداللهی آلبوم رخصت

دو روز پیش بود که خبری با این عنوان در همه رسانه‌های موسیقی کشور به چشم خورد: ‌ «آلبوم منتشر نشده ناصر عبداللهی به نام «رخصت» در بازار موسیقی کشور منتشر می‌شود.» خبری کوتاه و در عین حال جالب توجه که می‌تواند مورد توجه اهالی موسیقی و دوستداران موسیقی قرار بگیرد. اما پیگیری‌های خبرنگار ما از جزئیات انتشار این آلبوم به نتایج جالبی رسید. ماجرایی که آن را از زبان افراد درگیر در انتشار این آلبوم می‌خوانید. ذکر این نکته ضروری است که پس از پیگیری‌های فراوان، موفق به ارتباط گرفتن با «مهدی عندلیبی» (آهنگساز و تنظیم کننده آلبوم) نشدیم و این رسانه آمادگی دارد تا نظرات ایشان را در این زمینه به اطلاع خوانندگان خود برساند. 

داستان شکل گیری آلبوم به اواسط سال ۸۲ بر می‌گردد. زمانی که ناصر عبداللهی با «مهدی عندلیبی» آشنا می‌شود و پس از اینکه شخصی به نام «کشاورز» حاضر به سرمایه گذاری برای آلبومی با حضور این دو می‌شود، مقدمات کار کلید می‌خورد. کارهای تولید این آلبوم در سکوت کامل پیش می‌رود ولی ظاهرا در انتهای پروسه تولید، ناصر عبداللهی از خروجی کار رضایت ندارد و همین باعث می‌شود این پروژه مسکوت باقی بماند. 

 رضا کریمی (مدیر برنامه‌های سابق و وکیل خانواده ناصرعبداللهی) در این باره می‌گوید: «اصل ماجرا این بود که چون آقای کشاورز در کرج صاحب یک آموزشگاه رانندگی بود، در فضای هنر و موسیقی چندان سررشته‌ای نداشت و همین باعث شد خروجی کار آنی نباشد که انتظارش می‌رفت. تضادهای فکری زیادی پیش آمده بود ناصر به هیچ وجه راضی نبود. همه خوانش‌هایی هم که از سوی ناصر برای این آلبوم و آهنگ اجرا شده بود، نسخه ماقبل نهایی بود و هنوز چیزی به قطعیت نرسیده بود. در اواخر کار ناصر تصمیم گرفت که از انتشار این آلبوم انصراف دهد ولی مشکل این بود که ما برای تولید این کار قرارداد داشتیم و پول هم دریافت کرده بودیم. در میانه‌های راه آقای علمشاهی (مدیر موسسه آوای نکیسا) اظهار علاقه کردند که آلبومی جدید از این خواننده منتشر شود و ما قضیه اتفاق افتاده را با ایشان در میان گذاشتیم و آقای علمشاهی حاضر شدند همه هزینه‌های پرداخت شده را بپذیرند و ما با دوستان تسویه حساب مالی کردیم. همه چیز به خیر و خوشی تمام شد و دیگر کسی پی ماجرا را نگرفت.»   • قرارداد عجیب

کریمی در ادامه صحبت‌هایش می‌گوید: «پس از آن اتفاقات من برای مدتی عازم دبی شدم و یک هفته قبل از اتفاقی که برای ناصر افتاد، خود او با من تماس گرفت و پیشنهاد کرد که در مورد آلبومی که با آقای عندلیبی تولید شده، زمان صرف کنیم و آن را به اتمام برسانیم. لازم به ذکر است که بخش عمده این آلبوم را آقای عندلیبی آهنگسازی کرده‌اند و برخی آلبوم از جمله «چشمان توستاره» و «عشق قشمی» بازسازی برخی آهنگهای قدیمی بندری است که خود ناصر آن‌ها را در استودیو «راما» ساخته بود. اما چون انتشار آلبوم تقریبا کنسل شده بود، این فایل‌ها در‌‌ همان استودیو ماند و کسی هم سراغشان را نگرفت. جالب اینکه به رغم تسویه‌حساب‌های انجام شده با استودیوی مذکور، این استودیو مجددا برای تحویل آثار صورت حساب صادر کرد و تا زمان دریافت وجه حاضر به تحویل اثار نشد. دوستان دو سال پیش خودشان تصمیم به انتشار این آلبوم گرفتند و برای بحث قرارداد و رسمی کردن آن سراغ من آمدند. قرار شد آلبوم با رقم ۱۱۷ میلیون به شرکتی فروخته شود و قرارداد هم تنظیم شده بود و تا آستانه امضا شدن هم پیش رفت ولی برخی شرایط باعث شد در آخرین لحظه از امضای آن خودداری کنیم. دوستان خواستار این بودند که عکس شخصی، در پشت جلد آلبوم بزرگ‌تر از ناصر چاپ شود! ایده‌ای که من نمی‌فهمم از کجا نشات گرفته بود.»   • صاحب امتیاز این آلبوم کیست؟

طبق قانون، حق و حقوق مادی و معنوی صدا و آثار یک خواننده در زمان حیات‌اش فقط در اختیار خود اوست و پس از فوت، وراث صاحب تمام حقوق مادی و معنوی آن می‌شوند. ولی وقتی بحث یک آلبوم موسیقی به میان می‌آید، شرایط فرق می‌کند و آهنگساز و تنظیم کننده هم ذینفع‌اند. در این بین قراردادی که بین سازنده آلبوم و خانواده عبداللهی منعقد شده قابل توجه است. پسر بزرگ مرحوم ناصر عبداللهی درباره چند و چون ماجرا می‌گوید: ‌ «دوسال پیش با این دوستان صحبتی انجام دادیم و قرار شد طی سه مرحله مبلغی به ما پرداخت شود ولی تا این لحظه هنوز هیچ مبلغی پرداخت نشده. قرار بوده قبل از انتشار آلبوم دوستان به قول و قرار‌هایشان عمل کنند. البته صحبت‌هایی هم مطرح شد و حتی عنوان شد که این مبلغ به خانواده عبداللهی پرداخت شده. ولی من از طریق شما اعلام می‌کنم که این صحبت‌ها کذب محض است و هرگز چنین اتفاقی نیفتاده. در یک برهه‌ای خود من پیگیر این قرارداد و اتفاقات بعدی‌اش بودم و چون خانواده پدرم ادعای ذینفع بودن کردند کار را به آن‌ها سپردیم. چون بین وراث توافقی صورت نگرفت، از سوی شرکت تهیه کننده نماینده‌ای آمد و بین ما و بقیه وراث توافق نامه‌ای امضا شد که در صورت رضایت از انتشار این آلبوم با این رقم، مبلغ قرارداد در سه قسط پرداخت شود. ولی هنوز ریالی پرداخت نشده و خبری هم از دوستان نیست.»   • ارزش معنوی کار خیلی مهم‌تر است

نوید عبداللهی در ادامه صحبت‌هایش درباره جزئیات قرارد داد منعقد شده برای این آلبوم و شرایط انتشار آن می‌گوید: «مهم ارزش معنوی کار است که درست و قانونی و به دور از هرگونه حاشیه سازی و جوسازی منتشر شود. والا عدد قرارداد و میزان فروش آلبوم واقعا برای من اهمیتی ندارد. هر چند طبق قانون جدید، حق باز پخش کار مجدد با ماست و باید قرار داد مجدد بسته شود، ولی این حاشیه‌هایی که قبل از انتشار این آلبوم در رسانه‌ها پیچیده ناراحتم می‌کند. اصلا نمی‌دانم چرا این صحبت‌ها باید وارد فضای رسانه‌ای شود. باور کنید من به شدت از این اخبار و خبررسانی‌ها خسته شده‌ام و دلم می‌خواهد این آلبوم هر چه زود‌تر منتشر و روانه بازار شود. آلبوم آخر پدرم، پیرم کرده! جالب است بگویم که خودم از شروع تبلیغات این آلبوم از طریق رسانه‌ها خبردار شدم. یکی از آهنگها را در پیشواز ایرانسل دیدم و وقتی پیگیری کردم متوجه شدم که دوستان تبلیغات را شروع کرده‌اند.»

ناصر عبداللهی رخصت


 
 
دانلود نوحه امام رضا
نویسنده : دوست دارم - ساعت ٩:٢٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٥/۱٩
 

دانلود سه نوحه جذاب از سه مداح مختلف

به هیچ وجه این نوحه ها را از دست ندهید

نوحه شاد

دانلود کنید

دانلود نوحه امام رضا امام زمان
 
 

دانلود آهنگ جدید مهدی مقدم ویتامین 3

دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین شوخی

دانلود آلبوم جدید رحیم شهریاری سنه گوره

دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی دوست داشتم

دانلود آلبوم جدیدمحسن چاوشی پاروی بی قایق

 Musics Download New
 
MusicsDownloadNew.ir| feed musicsdownloadnew.ir| sitemap musicsdownloadnew.ir